Formularz kontaktowy

 

Jak to działa?

Wystarczy, że jesteś blogerem. Nie ważne czy początkującym, czy siedzisz w tym od lat. Istotne jest to, że masz bloga i że chcesz się rozwijać w blogosferze.

Wypełniając odpowiedni formularz w tej zakładce, biorąc pod uwagę regulamin, wyrażasz chęć wzięcia udziału w projekcie.

Po wypełnieniu i wysłaniu formularza czekasz na informację zwrotną od jednego z autorów projektu.
Przeprowadzimy z Tobą wywiad, dzięki czemu będziesz mógł lepiej zaprezentować siebie jako blogera i swojego bloga. Po kilku dniach zostanie stworzony osobny post na naszym blogu, dotyczący Twojej osoby i Twojej działalności. Wszystko będzie się działo pod Twoją kontrolą. Ponadto zostaniesz dodany do naszego spisu blogów, który na bieżąco będzie moderowany i blogi, które nie będą aktywne będą po prostu z niego usuwane.

Total comment

Author

Wschodzące G.

2   komentarze

Jakimi kryteriami kierowaliście się decydując się na złożenie propozycji "współtworzenia" projektu? To dość ważne pytanie dla mnie - nie chciałbym, by blog znalazł się np pomiędzy platformami głoszącymi mądrości z którymi nie do końca się zgadzam ;)
Do projektu może zgłosić się każdy, kto posiada bloga i ma coś do powiedzenia. Mogą to być blogi o różnej tematyce. Każdy kto spełni wymagania zawarte w regulaminie (zakładka w górnym menu) będzie miał możliwość udzielenia odpowiedzi na pytania, które mu zadamy. Potem każdy "dostaje" osobny post na temat swojego bloga, w którym zawarty jest wcześniej przeprowadzony wywiad - to jest ogólny zarys, każde sugestie mile widziane ;)
Ponadto są kategorie, więc jeśli wyraziłbyś chęć udziału w projekcie, a później ktoś chciałby Cię znaleźć w naszej "bazie", nie znalazłby Cie między ubraniami lub samochodami, jeśli się tym nie zajmujesz ;)
Natomiast jeśli mowa o współpracy, czyli o byciu częścią załogi WG - wybierana jest osoba, która będzie wydawała się być najbardziej kompetentną spośród zgłoszonych

Wszystkie komentarze są na bieżąco moderowane.

Cancel Reply